CZ | EN

Kontaktní informace

Servis a oprava vah

Telefon:   +420 499 802 228
Fax:   +420 499 802 375
Mobil:   +420 603 829 144
Email:   servis@tonava.cz
     

Tonava, akciová společnost

Havlíčkova 437    
542 32 Úpice    
Česká republika    
     
Telefon:   +420 499 802 111
Fax:   +420 499 802 142
Email:   tonava@tonava.cz

 

 

Fakturační údaje

 

TONAVA, akciová společnost

Havlíčkova 437

IČ: 481 715 49

542 32 Úpice

DIČ: CZ 481 715 49

Česká republika

Společnost je zapsaná v OR u Krajského soudu v Hradci Králové, 9.9.1993, oddíl B, vložka 943





 

 

Euroúčet:

č.ú.: 181 405 1493 / 0300

č.ú.: 274 208 773 / 0300

IBAN: CZ33 0300 0000 0018 1405 1493

IBAN: CZ18 0300 0000 0002 7420 8773

BIC: CEKOCZPP

BIC: CEKOCZPP

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní osoby

Ing. Martin Peřina Emailperina@tonava.cz Telefon+420 499 802 143 Mobil+420 734 257 293
Ředitel společnosti
Ing. Stanislav Míl Emailmil@tonava.cz Telefon+420 499 802 140 Mobil+420 725 244 619
Zástupce ředitele, ekonomický ředitel
Sekretariát ředitele Emailtonava@tonava.cz Telefon+420 499 802 141
Alena Horká
TelefonFax: +420 499 802 142
Jiří Švihálek Emailrvm@tonava.cz Telefon+420 499 802 272 Mobil+420 725 244 611
Řízení a plánování výroby
Pavel Pecold Emailpecold@tonava.cz Telefon+420 499 802 360 Mobil +420 725 244 606
Vedoucí výroby
Ing. Antonín Slavíček Email slavicek@tonava.cz Telefon +420 499 802 240 Mobil+420 725 244 618
Projektový specialista
Martin Vít Emailvit@tonava.cz Telefon +420 499 802 406
Představitel vedení managementu
Martin Vašíček Emailvasicek@tonava.cz Telefon+420 499 802 152 Mobil+420 725 244 608
Kontrola
Zdeněk Richter Emailrichter@tonava.cz Telefon +420 499 802 413 Mobil +420 727 927 488
Správa majetku
Roman Svoboda Emailsvoboda@tonava.cz Telefon+420 499 802 444 Mobil+420 605 235 237
Nákup materiálu
TelefonFax: +420 499 881 215
Ladislav Lysický Emaillysicky@tonava.cz Telefon+420 499 802 185 Mobil +420 603 217 891
Příprava výroby, zpracování plechu
Milan Urbaník Emailurbanik@tonava.cz Telefon+420 499 802 306 Mobil+420 725 244 616
Zahraniční obchod
Štěpánka Vojteková, DiS. Emailvojtekova@tonava.cz Telefon +420 499 802 173 Mobil +420 605 235 239
Zahraniční obchod
Jana Brabcová Emailparapety@tonava.cz Telefon+420 499 802 207 Mobil+420 725 244 603
Prodej parapetů

 

TONAVA, akciová společnost
Havlíčková 437,
542 32 Úpice, Česká republika


tel.: +420 499 802 111
e-mail: tonava@tonava.cz