CZ | EN

Kariéra ve společnosti TONAVA, akciová společnost

TONAVA, akciová společnost je následníkem firmy založené v roce 1894. Hlavním oborem činnosti je výroba vah a vážících zařízení, vývoj a kontrukce nových výrobků. Společnost je jediný výrobce všech komponent vah.

Nabídka pracovních míst

V případě zájmu o některou z nabízeních pracovních pozic, kontaktujte personální oddělení:

Ivona Krejdlová Emailkrejdlova@tonava.cz Telefon +420 499 802 170
personalistka

Manažer - ředitel výroby

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (strojní výhodou)
  • praxe v oboru na manažerských pozicích min. 10 let
  • nutná znalost AJ , NJ - výhodou
  • ŘP skupiny B
  • profesionalitu, flexibilitu, strategické myšlení, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • skvělé zázemí prosperující české společnosti
  • osobní ohodnocení a benefity odpovídající dané pozici
  • nástup dle dohody

Strukturovaný životopis a motivační dopis pro výběrové řízení zasílejte na adresu krejdlova@tonava.cz , případné informace na tel. 499 802 170.

Pracovník řízení výroby

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojní
  • praxe v oboru na podobných pozicích výhodou
  • profesionalitu, flexibilitu, strategické myšlení, vysoké pracovní nasazení
  • orientovat se ve firemních procesech

Nabízíme:

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu krejdlova@tonava.cz , případné informace na tel. 499 802 170.

Obchodní zástupce pro oblast tváření plechů za studena

Požadujeme:

  • SŠ technického směru, VŠ výhodou
  • flexibilitu a pracovní nasazení ,zodpovědnost, organizační schopnosti, prezentační dovednosti, komunikativnost
  • výhodou znalost AJ ,NJ
  • praxi na obdobné pozici
  • řidič. průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • vyhledávání a získávání nových zákazníků a obchodních příležitostí v oblasti tváření plechů
  • péče o stávající zákazníky
  • příprava prezentací a nabídek
  • vedení obchodních jednání
  • podílení se na rozvoji obchodních aktivit společnosti

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek v Úpici nebo Praze
  • zázemí prosperující české společnosti
  • firemní benefity
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • profesní růst

Na pozice strojírenských dělníků hledáme:

  • obsluha CNC strojů (vysekávací a ohraňovací lisy - 3 směnný provoz)
  • strojírenský dělník - svářeč
  • strojírenský dělník - zámečník

Požadujeme:

  • výuční list v oboru
  • praxe na dané pozici výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, zručnost

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • nástup možný po dohodě ihned

TONAVA, akciová společnost
Havlíčková 437,
542 32 Úpice, Česká republika

tel.: +420 499 802 111
e-mail: tonava@tonava.cz